OGÓLNOPOLSKI WIECZERNIK Z KRÓLOWĄ POKOJU 24-26 LISTOPADA 2023

Od końca stycznie 2023 roku Królowa Pokoju peregrynuje po Polsce w postaci pięknej figury przywiezionej po Festiwalu Młodych z Medjugorje w 2020r.

Od tego czasu zorganizowaliśmy kilka Wieczerników z Królową Pokoju. W 2021r. odbyły się pierwsze ogólnopolskie rekolekcje w Licheniu (150 osób), a w 2022r. już drugie, tym razem na Górze św. Anny (350 osób) oraz w tym roku w Wigilię i Uroczystość Zesłania Ducha Świętego Wieczernik Ducha Świętego z Królowa Pokoju w Luboniu (150 osób) Dodatkowo odbyły się Wieczerniki w parafiach w Warszawie, Olsztynie, Brodnicy, Burzynie – Polskim Medjugorie, Gdańsku, Toruniu, Bydgoszczy, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Opolu, Krakowie, Kaliszu, Gorzowie Wielkopolskim, Łomży i Łapach, w Warszawie w dwóch parafiach, w Środzie Śląskiej, w Gdańsku, w trzech miejscach i Grudziądzu. Podczas pandemii przez 2 lata na naszym kanale Youtube AJIM Apostolat Jezusa i Maryi odbyło się ok. 500 Wieczerników z Królową Pokoju gdzie do modlitwy różańcowej włączyły się osoby z Polski i Polonia ze świata.

Tradycyjnie już pragniemy w listopadzie zaprosić na kolejny Ogólnopolski Wieczernik Królowej Pokoju tym razem do Warszawy, który odbędzie się na Bielanach, w domu rekolekcyjno – formacyjnym DOBRE MEJSCE, przy dawnym klasztorze pokamedulskim i przy Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zaczynamy w piątek 24 listopada o godz. 14.00 a kończymy w niedzielę 26 listopada br. po objedzie.

Myślą przewodnią tego Wieczernika jest prośba Matki Bożej Królowej Pokoju, którą wypowiedziała 19 kwietnia 1984: Współodczuwajcie ze mną! Módlcie się, módlcie się, módlcie się! Dlatego też odpowiadając na wezwanie Maryi podejmiemy temat modlitwy w szkołach różnej duchowości, ale również będziemy się modlić o pokój w naszych sercach, rodzinach, parafiach, w Polsce i na całym świecie, zwłaszcza na Ukrainie.

Podczas Wieczernika zaśpiewamy pieśni które nagraliśmy w sumie na 11 płytach,w tym utwory z płyty „Regina Pacis” poświęconej Królowej Pokoju. Opiekę duchową nad Wieczernikiem będzie sprawował ks. Marcin Sobiech, proboszcz w parafii w Burzynie tzw. polskim Medjugorje i opiekun duchowy Apostolatu Jezusa i Maryi, który jako prelegent brał aktywny udział w Wieczernikach w Licheniu, na Górze św. Anny i prowadził Wieczernik w Luboniu. Będą też z nami inni kapłani, min. o. Nikola Tandara, montfortjanin, znany z rekolekcji zawierzenia Jezusowi przez Maryję, o. Krzysztof Piskorz, karmelita bosy, który prowadzi kanał na YouTube Karmel i Ty, proboszcz parafii pw. Opieki św. Józefa we Wrocławiu oraz oraz ks. Piotr Pączkowski SDB, Moderator Krajowy Wojowników Maryi. Proboszcz Parafii św. Marka w Bydgoszczy.

 

Koszt udziału w rekolekcjach to 150 zł + nocleg i wyżywienie (szczegółowe informacje w regulaminie). Jeśli wpłata dotyczy większej ilości osób prosimy o podanie w tytule przelewu imion i nazwisk wszystkich osób.

Dane do przelewu:
Fundacja Królowej Pokoju
60-163 Poznań, ul. Mikstacka 28
Nr konta: 02 1020 4027 0000 1502 1672 5859
tytuł:
rekolekcje „Ogólnopolski Wieczernik z Królową Pokoju” Dobre Miejsce + imię i nazwisko uczestnika/ów

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wierzymy że rekolekcje będą dla nas wszystkich czasem wielkiej radości i miłości w duchu pokoju którego doświadczamy za każdym razem będąc w Medjugorje oraz czasem wylania Ducha Świętego do naszych serc.

Królowo Pokoju – módl się za nami+

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem: tel. 601 556 345 lub 500 097 076, lub info@ajim.pl.

Z darem modlitwy, pokornie prosząc również o nią, W imieniu Apostolatu Jezusa i Maryi oraz Fundacji Królowej Pokoju Szymon Grzechulski tel. 601 556 345 wraz z ks. Marcinem Sobiechem tel. 500 097 076

Wszystkim udzielam błogosławieństwa przez wstawiennictwo Królowej Pokoju w Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego +, ks. Marcin

 

DO POBRANIA: Regulamin Dobre Miejsce